Skip to the content

Adéla Teichmannová

Je pro mě velice těžké popsat sebe samotnou, ale naopak není špatné se občas zamyslet nad vlastním já.

Pocházím z Blanska, i když většinu svého bdícího času trávím v Brně. V práci, která mě naplňuje jak jen je to možné a s lidmi, kteří to ocení.

Celý život jsem nevěděla, kterým směrem se mám vydat. Jako malá jsem chtěla být princeznou a tou jsem se vlastně po několika letech skutečně stala. Sama pro sebe a pro své okolí, které učím, že žít, mít rád a dělat radost sobě i okolí, je to, co mě naplňuje, a díky tomu jsem přišla i na svůj celoživotní cíl – pomáhat lidem okolo mě a naučit se pomoci i sama sobě.

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.