Skip to the content

Alena Drábková

Pokusím se stručně shrnout, kdo jsem, ačkoli na pár řádků je těžké směstnat celý lidský příběh.

Hlavním okamžikem, který mne v životě ovlivnil, byl můj příchod do Prahy. Hned po střední škole na klidném malém městě jsem tak rovnýma nohama skočila do ruchu a shonu velkoměsta, plného lidí a hluku. Následně jsem velmi brzy zjistila, že takovýto způsob života a prostředí hlavního města, není pro mne to nejlepší a že potřebuji ke spokojenému životu prostor a klid. V současnosti bydlím v malebné vesničce nedaleko Brna. Když se vrátím z pracovního dne plného lidí, organizace a konverzace, mým únikem a cestou k nastolení duševní pohody jsou dlouhé procházky klidným lesem.

Jsem vždy usměvavá a práci s lidmi mám ráda, ale i tak se občas najdou dny, kdy se člověk ve své energii a laskavosti při jednání s velkým množstvím lidí unaví a potřebuji duševní odpočinek. V takové dny se uzavřu do sebe a skoro celý den s nikým nepotřebuji promluvit. Načerpám tím sílu, na další aktivní dny.

Jak už jsem naznačila, pracuji s lidmi a to přímo na oddělení lidských zdrojů. Náplní mého dne je postarat se o spokojenost všech zaměstnanců. Nyní bych se ráda naučila něco nového a láká mne odvětví marketingu. Ráda bych nahlédla pod pokličku této tajuplně znějící disciplíny a dozvěděla se o ní co nejvíce. 

„Říká se, že člověk není dokonalý a ani bych nechtěla být, jen hledám nejlepší možnou verzi sebe sama.”

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.