Skip to the content

Kateřina Jančíková

Pocházím z malé vesnice v Moravském krasu, kde jsem prožila celé své dětství, a následně také studentská léta při studiu gymnázia v Boskovicích. Pro studium na vysoké škole jsem si zvolila obor ekonomie a musím říct, že jsem si vybrala dobře J

V současnosti již 3. rokem bydlím v Brně a díky tomu se můžu věnovat svým koníčkům, jako je divadlo, kino a další společenský život.

Studium ekonomiky podniku mi pomohlo získat přehled v daních, účetnictví, financích podniku, marketingu a v dalších oblastech. V roce 2016 jsem svůj přehled rozšířila i o oblast řízení rizik ve firmách a institucích.

Poslední rok mám možnost své znalosti uplatňovat i ve firemním prostředí a zjišťuji, že teorie je úžasná, nicméně v praxi málo kdy opravdu použitelná.

Sama na sobě jsem pocítila pravdivost rčení: Nikdy nevíš, kam tě život zavede! Aktuálně se věnuji online marketingu, redakční činnosti a v brzké době také pedagogické činnosti…….

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.