Skip to the content

Lenka Martínková

Pocházím z malé vesnice na Vysočině, kde lišky doslova dávají dobrou noc a jakmile v zimě nasněží, veškerý život se zastaví spolu s dopravou a zpomalí se tempo. Dětství mne tedy připravilo na překážky v podobě počasí, dopravy i běžných situací. Přírody jsem si však užila do sytosti. Po maturitě na gymnázium jsem se rozhodla odejít do víru velkého města, zažít změnu a studovat na Masarykově Univerzitě. Protože jsem velmi humanitně zaměřený člověk, volba padla na studium Anglického jazyka a literatury a Mezinárodních vztahů. Oboje mne velmi bavilo a v Mezinárodních vztazích pokračuji do současnosti na magisterském stupni. Ráda bych se jednou právě v tomto oboru skutečně uplatnila a zapojila se do diplomatického světa. Mou vysněnou zemí je Velká Británie, kde chci jednou žít, což není vzhledem k mému předešlému studiu žádné překvapení. Anglie mi učarovala a ráda a často se do ní vracím, kvůli její historii, důstojnosti a pevnému přesvědčení, že každý člověk má své místo a účel a všichni mají stejná práva, svobody a příležitosti dosáhnout toho, co si přejí, pokud pro to skutečně tvrdě pracují.

A právě v tom je Anglické smýšlení totožné i s tím mým. Věřím, že pro dosažení svých cílů je třeba něco udělat, věnovat svou energii a čas. Čas a lidé jsou podle mne dvě nepodivuhodnější věci na světě. Čas díky své neovladatelnosti a relativitě, lidé díky své neutuchající rozmanitosti a nekonečným možnostech, vždy mají čím překvapit. A přesto všechno jsme všichni stejní a rodíme se se stejnými možnostmi, je jen na nás jak s nimi naložíme. Mým osobním krédem je tedy využít svého času, co nejlépe a mít víru v lidské pokolení.

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.