Skip to the content

Sabina Filandrová

Původem pocházím z malebného města nedaleko od Karlových Varů. V Brně žiji již 7let. Dodnes nevím, kde jsem vzala tolik odvahy přestěhovat se sama v 19ti letech od rodiny a přátel, až do samotného Brna. Nicméně Brno jsem si zamilovala a život, zde si užívám naplno, neb miluji ten městský ruch a volnost.

Vystudovala jsem ekonomickou školu, nicméně život mě vede jinou cestou, než jen ekonomikou a čísly. Baví mě kontakt s lidmi, naslouchat jim, pomáhat, inspirovat se jeden od druhého a učit se..vždyť sám život je tou nejlepší školou života. A i když přijde pád či růst, pokaždé mě to v životě posune dál.

Snažím se užívat si každý den naplno, každý jeden den děkovat za vše co mám a radovat se z maličkostí. Jsem vděčná za to co mi život přinesl a těším se na to všechno mě ještě čeká.

Každý den je nový začátek a je jen na Vás zda to bude pozitivní či negativní začátek. Já každý den volím první variantu, a co Vy? :)

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.