Skip to the content

Efektivní komunikace v praxi

Chcete efektivně komunikovat?

Představujeme Vám blok workshopů zaměřený na efektivní aplikaci psychologických poznatků do vedení firmy a lidí v ní. Postupně Vás provedeme dvěma workshopy, na kterých se dozvíte, jak účinně komunikovat, využívat prvky nenásilné komunikace a dohodnout se s každým, s kým se dohodnout chcete.

Pro koho je blok určený?

Pro všechny motivované k vlastnímu rozvoji, kteří chtějí zlepšit své komunikační schopnosti. Pro ty, kteří ve své práci potřebují účinně komunikovat s lidmi tak, aby nedocházelo k nedorozuměním. Pro ty, jejichž práce vyžaduje dovednost umět se dohodnout s lidmi za užití vyjednávání a vhodné argumentace.

Jak to bude probíhat?

Obě setkání se uskuteční v menší skupině lidí spolu s lektorem. Hlavní náplní budou praktická cvičení, tréninky a propojování teorie s reálnými příklady z Vaší praxe. Důležitou součástí je také zpětná vazba a sdílení ve skupině. Ke každému tématu dostanete k dispozici tištěné materiály, jejichž součástí bude vysvětlení probírané látky, příklady a cvičení k vyplnění.

Popis workshopů

Blok zahrnuje dva workshopy s názvy: Efektivní a nenásilná komunikace a Vyjednávání a argumentace.

Z bloku si můžete odnést:

  • Zásady kvalitní a efektivní komunikace: základní stavební kameny komunikace a transakční analýzy (integrativní psychologický přístup a směr psychoterapie, který se zabývá především mezilidskou komunikací) a jejich využití v praxi.
  • Porozumění principům nenásilné komunikace: dovednost umět druhému aktivně naslouchat, vyjadřovat porozumění, brát ohled na emoční prožívání druhých, vyjádření potřeb obou komunikačních partnerů a hledání harmonie mezi nimi.
  • Způsoby, jak vyjadřovat porozumění druhým.
  • Techniky na účinné rozpoznání manipulace: anatomie lži a jak se účinně bránit manipulaci.
  • Dovednosti pro vyjednávání a argumentaci: jakým způsobem dosáhnout toho, co chcete, aniž byste pošlapali potřeby druhých.

Kdy: 2.8. 2016 a 17.8. 2016 vždy 9:00-13:00

Kde: Baarovo nábřeží 534/18, Brno

Cena: 4 990,- Kč + DPH

včetně občerstvení

Chci se přihlásit!

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.