Skip to the content

Vyplň dotazník a vyhraj!

Vyplň dotazník a vyhraj

V Institutu aplikované psychologie aktuálně vytváříme novou diagnostickou metodu pracovní psychologie a Vy můžete být přitom!

O jakou metodu se jedná?

Metoda je založena na diagnostikování psychologických rysů a umožní vybírat ty nejvhodnější kandidáty, čímž zefektivní a ulehčí celý proces hledání nových zaměstnanců. Zaměstnavatel si totiž pozve na pohovor pouze ty uchazeče, o kterých předem ví, že mu budou vyhovovat. Nyní provádíme prvotní šetření, které nám pomůže odhalit, jestli jsou jednotlivé položky srozumitelné, a jestli zkoumáme doopravdy faktory, které zkoumat chceme.

Co vyplněním dotazníků získáte?

Vyzkoušíte si, jak může někdy v budoucnu probíhat souboj o pracovní místo. Je totiž možné, že potenciální zaměstnavatel bude chtít prvně znát právě Vaše osobnostní rysy. Zde se Vám naskýtá jedinečná příležitost vyzkoušet si „nanečisto“ takovou diagnostiku. Nepropásněte ji a získejte užitečnou zkušenost!

Navíc každý, kdo dotazník vyplní, od nás získá komplexní online psychologickou diagnostiku v hodnotě 1.210,- Kč. Tato diagnostika Vám umožní lépe se poznat, pochopit své silné stránky a zapracovat na svých slabých stránkách.

Vyplněním dotazníku také získáváte šanci vyhrát knihu Jak získat vysněnou práci: Průvodce pro ty, kteří chtějí víc, nebo vstup do online workshopu Práce snů. Obojí Vám dozajista pomůže pochopit svět personalistů, zvýší Vaše šance na trhu práce a poradí Vám, jak získat práci svých snů.

A v neposlední řadě Vás může hřát příjemný pocit, že jste svou účastí pomohli našemu výzkumu :)

Dotazník Hlavní výhra
Dotazník 15 Online workshop - Práce snů
Dotazník 19 Online workshop - Práce snů
Dotazník 22 Online workshop - Práce snů
Dotazník 23 Online workshop - Práce snů
Dotazník 25 Online workshop - Práce snů

Ačkoliv stačí vyplnit pouze jeden dotazník, byli bychom rádi, kdybyste vyplnili dotazníků více. Dotazníky jsou krátké (jeden trvá cca. 3 minuty) a můžete si tak vyzkoušet, jak vypadá komplexní diagnostika. Každým dalším vyplněným dotazníkem navíc zvyšujete svou šanci vyhrát hlavní cenu.

Mnohokrát děkujeme za Vaši účast a doufáme, že Vás vyplňování dotazníků bude bavit!

Kolektiv IAP

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.