Skip to the content

Chcete se stát leaderem?

Chcete se stát leaderem?

Představujeme Vám blok workshopů zaměřený na efektivní aplikaci psychologických poznatků do vedení firmy a lidí v ní. Postupně Vás provedeme třemi workshopy, na kterých se dozvíte jak být skvělým a efektivním leaderem a vytrénujete dovednosti k tomu potřebné.

 

Pro koho je blok určený?

Pro všechny motivované k vlastnímu rozvoji, kteří se chtějí stát leadery. Pro ty, jejichž práce zahrnuje vedení lidí či týmů, a chtějí se dozvědět více o vedení svých podřízených. Pro manažery, top manažery či majitele a spoluvlastníky společností nebo pro ty, kteří se jimi chtějí stát.

 

Jak to bude probíhat?

Všechny tři setkání se uskuteční v menší skupině lidí spolu s lektorem. Hlavní náplní budou praktická cvičení, tréninky a propojování teorie s reálnými příklady z Vaší praxe. Důležitou součástí je také zpětná vazba a sdílení ve skupině. Ke každému tématu dostanete k dispozici tištěné materiály, jejichž součástí bude vysvětlení probírané látky, příklady a cvičení k vyplnění.

 

Popis workshopů

Blok zahrnuje tři workshopy s názvy: Jak být skvělý leader, Praktický výcvik metody v leadershipu, Aplikace leadershipu v praxi.

 

Z bloku si můžete odnést:

  • Poznání toho, co dělá leadera leaderem.
  • Porozumění stěžejním rozdílům mezi managementem a leadershipem.
  • Pochopení motivů a potřeb vedených lidí.
  • Základy praktických metod a modelů v leadershipu: Game strategy, GROW a neurolingvistické programování a jejich využití v praxi.
  • Způsoby, jak aplikovat naučené do praxe v pracovním prostředí.
  • Monitorování a rozbor výsledků toho, jak se Vám daří naučené do praxe aplikovat.
  • Plánování dalších kroků pro aplikaci leadershipu do praxe.

 

Kdy: 15.9.2016, 13.10.2016 a 10.11.2016 vždy 9:00-13:00

Kde: Baarovo nábřeží 18, 614 00 Brno

Zvýhodněná cena: 7 490,- Kč + DPH, včetně občerstvení

Kde nás najdete: mapa

Chci se přihlásit

 

 

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.