Skip to the content

Využití karet ve firemním prostředí

Get2KnowMe® je projekt, který vznikl ve společnosti Institute of Applied Psychology. Díky němu můžete hravou formou lépe poznat sebe i druhé. Prostřednictvím tří druhů karet vás seznamuje s emocemi, hodnotami a kompetencemi daného člověka. Přiblíží vám jeho silné i slabé stránky a ukáže vám, co je pro něj v životě opravdu důležité, což vám umožní lépe mu porozumět a najít vhodný způsob, jak s ním komunikovat.

Jak to funguje v praxi? Hru můžete použít například ve své vlastní firmě, aby vám pomohla udat směr, kterým by se měla ubírat. Stanovit si základní hodnoty, na kterých ji chcete budovat, určit, jaké prostředí chcete ve své společnosti vytvořit a s jakými lidmi se na jejím chodu podílet. Pomůže vám uvědomit si, jaké vlastnosti hledáte u svých kolegů, co od nich vyžadujete a bez čeho se naopak klidně obejdete, na čem se s nimi potřebujete shodnout a k čemu chcete společně směřovat. Budete-li hledat nové spolupracovníky, díky Get2KnowMe® snáze poznáte, který z uchazečů nejlépe odpovídá vašim představám nejen po zkušenostní, ale i osobnostní stránce, zkrátka kdo zapadne do vaší koncepce i firemního kolektivu.

Více se o projektu dozvíte ZDE.

 

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.