Skip to the content

23.6.2016 - Jste dobří obchodníci? Buďte ještě lepší. Ne, buďte přímo excelentní

Excelentní obchodník je obor na University of Applied Management, jenž je – jak název sám napovídá - určen výhradně lidem, kteří si zvolili obchod jako své povolání, těm, kteří chtějí být špičkoví odborníci. Nezáleží na tom, zda už obchod dělají nebo se jej chtějí naučit. Obchod pro ně není jen způsobem obživy, ale také v něm spatřují smysl a vykonávat ho je baví a naplňuje.

Úkolem tohoto oboru je poskytnout komplex znalostí a poznání, které obchodníci pro svou profesi skutečně potřebují nejvíce a které jim velmi znatelně pomohou vykonávat svou činnost precizně a na vysoce profesionální úrovni.

Posluchači se tak dostane vzdělání, které je výsledkem dlouholetých výzkumů, měření a zjišťování tak, aby je skutečně v praxi využil a mohl jasně vidět výsledky své práce a snažení. Každému posluchači je věnována maximální pozornost - osobnostní diagnostika vyhodnocená psychologem, vytyčení si výsledků a jejich průběžné sledování, osvojení si technik pro obchodní činnost, poznání svých klientů a jejich potřeb, rozvoj a udržení obchodního vztahu i vlastní analýza, díky níž si posluchač plně uvědomuje svůj rozvoj.

Dozvíte se tedy nejen, kým jste, jaké máte přednosti a schopnosti a jak je co nejlépe uplatnit, ale co je možná ještě cennější, jaké chyby děláte, kde dochází k selhání a jak se ho pro příště vyvarovat a poučit se z něj.

Více informací ››

Celý obor je zaměřen tak, aby byl pro praxi maximálně uplatnitelný. Zde nedostanete titul za jméno, aniž byste si neosvojili dovednosti profesionálního obchodníka.

Nově obor otvíráme 23.6.2016. Výuka tohoto oboru bude probíhat po celý rok. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Chci se přihlásit ››

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.