Skip to the content

26.5.2016 - Křest knihy: Zápisník single třicítky

University of Applied Management pořádá křest knihy: Zápisník single třicítky

Na události vás bude čekat výborná moderátorka Gabriela Mrkvicová, můžete se tak těšit na skvělou zábavu.

Kromě křtu jako takového, kdy sklenkou šampaňského pan Petr Pacher pokřtí knihu, zažijete večírek s unikátním improvizačním představením samotné autorky s hercem Sašou Stankovem, kterého můžete znát například z divadla Reduta nebo Komediomatu.

Dále autorské čtení, kdy přímo z úst autorky Zdeny Markové na vás dýchne atmosféra knihy a přenesete se do jejího příběhu.

A na konci na vás čeká speciální dárek od University of Applied Management, který doma určitě nemáte, jehož tvůrci věří, že obohatí váš osobní, partnerský i pracovní život.

Všichni budou ozdobeni květinou ve jménu měsíce lásky a měsíce narození autorky její knihy a v oslavě tohoto dne.

Přidejte se k nám 26.5. v 19hod

Restaurace Kinokavárna v Brně

Chci se zúčastnit ›››

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.