Skip to the content

7.5.2016 - RODIČing Festival Brno

NENECHTE SI UJÍT VYJÍMEČNÝ FESTIVAL!

První ročník RODIČing FESTIVALU

V sobotu 7. května 2016 od 9 do 20 hod na  BVV BRNO v Pavilonu A

Čeká Vás plno inspirativních přednášek z oblasti osobního rozvoje a zábavných workshopů, spousta dobrého jídla a originálního zboží. Bohatý program pro Vás a Vaše děti včetně dětského koutku!

ÚČINKUJÍCÍ:

Mark Dzirasa, Margit Slimáková, Jarmila Klímová, Taťjána Horká, Helena Krutzweilová, Dagmar Bulová, Pavel Kraemer, Pavel Veselý, Klára Veselá, Oldřiška Kališová, Jana Reme, Lucka Lauermanová, Magdaléna Páčová a moderuje Jarka Vykoupilová.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.