Skip to the content

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodných zaměstnanců z řad uchazečů o práci, analýzou stávajícího kolektivu pro jeho cílený rozvoj a řízení nebo s tréninky a výcvikem zaměstnanců, aby Váš kolektiv fungoval lépe.

Další efektivní alternativou je možnost využití psychodiagnostických metod pro výše zmíněné oblasti k autonomnímu využívání či možnost výběrového řízení od A-Z s kvalitním ověřením osobnostních předpokladů pro danou pozici.

Hlavním nástrojem naší práce jsou psychodiagnostické on-line testy, které jsou významným podkladem pro poznání osobnostního profilu a potenciálu uchazečů o zaměstnání a stávajícího pracovního personálu, pokud se chce efektivně a smysluplně rozvíjet a vzdělávat na základě vlastních ověřených možností a schopností způsobem, který bude respektovat jejich osobnost.

V oblasti vzdělávání jsme schopni Vám nabídnout plnohodnotné a aplikovatelné vzdělávání v měkkých dovednostech.

Snažíme se pokaždé poznat individuální situaci a potřeby  klientů a připravit řešení na míru, proto je ideální osobní setkání, při kterém zjistíme, jakým konkrétním způsobem Vám můžeme být prospěšní.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat na adrese: info@psychometry.cz 

 

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.