Skip to the content

Kniha Průvodce sebepoznáním

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vám představit knihu – průvodce pro každého, kdo chce poznat sám sebe

Není to jen obyčejná kniha obecně popisující osobnost člověka z psychologického hlediska.
Jedná se o pomocníka, který Vás provede procesem poznávání Vás samotných.
Je o sebezkušenosti, sebereflexi a sebeuvědomění. Protože znát sebe je základním předpokladem pro to, abyste mohli poznávat druhé.

Kniha je součástí projektu Get2KnowMe®, jež obsahuje psychologickou hru, cyklus vzdělání a další knihy z této edice.

Kniha Průvodce sebepoznáním se skládá ze tří částí, které považujeme při poznávání sebe sama a druhého člověka za nejvýznamnější.

Jedná se o:

  • hodnoty,
  • emoce a
  • vlastnosti (dále jen "kompetence").

 U každé z těchto oblastí Vám poskytneme výčet konkrétních prvků, se kterými se zde můžete setkat. Popíšeme tedy jednotlivé emoce, základní hodnoty a kompetence člověka. Teoretický výklad doplníme praktickými ukázkami, a hlavně Vás prostřednictvím návodných otázek povedeme k tomu, abyste uvažovali nad vaší realitou, vaším vnímáním a prožíváním světa.

Cílem naší aktivity je:

vytvořit efektivní nástroj, který Vám pomůže poznat sebe sama i druhého člověka. Vždy a všude. Chceme pozitivně přispět k Vašemu životu tím, že Vás naučíme lépe se vyznat v sobě i v druhých.

Smyslem této naší činnosti je:

získat hluboké porozumění sobě samotnému i ostatním lidem, což principiálně vede ke zlepšení mezilidské komunikace a zkvalitnění vztahů.

Pokud potřebujete více informací, napište nám na:

play@get2knowme.cz

 

Cena knihy 660,- Kč včetně DPH

Knihu můžete zakoupit na našem e-shopu:

                        

Institute of Applied Psychology, s.r.o.

Zážitková výuka musí přinést uvědomění

Studium probíhá tak, aby každý posluchač měl pod kontrolou, že to, co se naučí, mu bude opravdu prospěšné v profesním i osobním životě

Seznamte se s University of Applied Management

Potřebujete zefektivnit Vaši společnost?

Institute of Applied Psychology je profesionální psychologická společnost, která se specializuje na výzkum, vývoj a prodej psychodiagnostických metod pro oblast psychologie práce, organizace a řízení.

Chcete se dozvědět, jak získat lepší práci?

Ne, tohle nebude jen o teoretických informacích. Z tohoto workshopu odejdete s tím, že opravdu budete vědět, co udělat proto, abyste byli v práci s úsměvem na tváři a nezařadili jste se mezi lidi, kteří chodí z práce se zamračeným pohledem.