Jak zvládat negativismus u druhých

Co má společného negativismus a porozumění? A dokáže porozumění odbourat negativismus? Chcete vědět, jak ho zvládat u svých kolegů, klientů, ale i doma? Dozvíte se, s jakou potřebou je právě negativismus spojený, a kterou je potřeba u svých osobních i pracovních protějšků nasytit.  Nezkoušejte s člověkem, který se nachází v negativismu, mluvit racionálně. Neuspějete. Jaký je rozdíl mezi asertivitou a negativismem? A co když do jednání s osobou v negativismu vpadne naše vlastní ego? Věnujte nám půlhodinku a dostanete zajímavé odpovědi.

Časová osa

0:00 – Úvod do tématu
5:30 – Negativismus jako emoce
9:31 – Nenechte se strhnout, raději naslouchejte
16:55 – Jak navázat v jednání, když negativismus přejde
23:00 – Důležitost nadhledu


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekSynchronicita – Spojení se životem
Další článekHodnoť mě něžně
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.