Jiří Tobola | Komunikace na prvním místě

Hostem dnešního podcastu je pan Jiří Tobola, výkonný ředitel společnosti Flowmon Networks a úspěšný absolvent studia MBA na Univerzitě aplikovaného managementu. S panem Tobolou jsme prošli jeho profesní cestu, která vedla od programátora, přes obchodního ředitele, až na post výkonného ředitele ve firmě o 140 zaměstnancích s velkou ambicí exportovat a dále růst.

V podcastu se zabýváme tématem zdravé komunikace a jak moc je důležitá ve správně fungující firmě, jako je například Flowmoon Networks, která byla 3x po sobě ve výčtu v top 50 nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě. Poslechněte si inspirativní rozhovor o komunikaci a zdravém firemním prostředí.

Časová osa

00:19 – Představení hosta
02:56 – Počátek cesty z pracovníka až na vrchol managementu
07:50 – Jak udržovat řízení firmy v takové kondici, aby podporoval její rozvoj?
11:50 – Jak najít balanc – svoboda a zodpovědnost vs. řízení, systém a procesy
13:02 – Jaké byly největší výzvy na cestě z 200 mil na 300 mil
15:20 – Co ho naučila cesta k roli výkonného ředitele?
16:25 – Jakou roli hrála na jeho cestě Univerzita aplikovaného managementu
19:10 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článek10 způsobů, jak se chránit proti koronaviru
Další článekVojtěch Kracík | Proč je důležité, aby měl obchodník zdravou identitu?
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.