Jiří Zíka #15 | Hypnóza a závislost

Dá se hypnóza použít i k tomu, aby člověk dokázal zatočit se svými zlozvyky a závislostmi? Zní to jistě velmi slibně. Kdo z nás nemá ve skříni nějakého kostlivce, že? Nebavíme se pouze o drogové závislosti, nýbrž o závislostech všeho druhu, z nichž každý má ty své, věrné. Možná, že právě hypnóza vám dokáže pomoci vyjít ven z bludného kruhu!

Jiří Zíka pracuje jako psycholog již téměř 30 let. Své zkušenosti sbíral na různých klinikách a pracovištích. Od malička ho zajímalo téma hypnózy. Tento zájem byl prvotním impulsem pro studium psychologie, uplatňoval ji při práci s pacienty na klinikách, které prošel. Momentálně má svou vlastní praxi a tématu hypnózy se tak může věnovat naplno.

banner
Předchozí článekTy ale slyšíš jen to, co chceš!
Další článekBrzobohatý a Navrátil | O vzdělávání obchodníků
Ráda se ve svých článcích dotýkám témat, která se dotýkají každého z nás každý den. Předávám dál to, co jsem se naučila a učím se skrze toto předávání. Kromě článků píši i poezii, což považuji především jako osobní terapii, která vždy zafunguje. Jsem milovnicí přírody a dynamického klidu. Indiánské vnímání světa je mi bližší než naše evropská pouta. Miluji volnost, proud života a svoji práci.