Jiří Zíka – Loučení

146

Dnes pro vás máme poslední video z cyklu o hypnóze. Věříme, že si z nich každý z vás vzal to, co pro něj bylo podstatné a použitelné v jeho vlastní praxi. Samozřejmě se k videím můžete dle potřeby vracet, či si najít ještě další zdroj informací, pokud vás téma hypnózy zaujalo. Děkujeme panu Zíkovi za jeho čas a sdílení jeho znalostí o tomto zajímavém tématu!

Jiří Zíka pracuje jako psycholog již téměř 30 let. Své zkušenosti sbíral na různých klinikách a pracovištích. Od malička ho zajímalo téma hypnózy. Tento zájem byl prvotním impulsem pro studium psychologie, uplatňoval ji při práci s pacienty na klinikách, které prošel. Momentálně má svou vlastní praxi a tématu hypnózy se tak může věnovat naplno.

Předchozí článekNaslouchání – první krok ke zlepšení vztahů
Další článekEmoce a Identita aneb Duševní posilovna
Lucie Strnadová
Ráda se ve svých článcích dotýkám témat, která se dotýkají každého z nás každý den. Předávám dál to, co jsem se naučila a učím se skrze toto předávání. Kromě článků píši i poezii, což považuji především jako osobní terapii, která vždy zafunguje. Jsem milovnicí přírody a dynamického klidu. Indiánské vnímání světa je mi bližší než naše evropská pouta. Miluji volnost, proud života a svoji práci.