Konkurs na manželku

Pokud máte rádi netradiční až bizarní příběhy lidí, tak rozhodně čtěte dál!
Srdceryvných a dojemných příběhů o nalezení pravé lásky jste již určitě přečetli nespočet. Ale teď si představte chlápka, který po zklamání ze vztahů shánění nové partnerky pojal velice svérázně.

Jak? Uspořádal doslova konkurs na manželku. Stanovil si priority a výčet vlastností, kterými by jeho vyvolená měla disponovat, a pak už jen chodil z rande na rande. Zdá se vám to divné? Ano, zní to opravdu zvláštně, ale ať už si klepete na čelo nebo se právě tento chlapík stal někým, o kom rozhodně chcete vědět víc a jak to s ním nakonec dopadlo, přečtěte si tento skutečný příběh, který vypráví jeho dobrý kamarád.
Článek je pro vás volně ke stažení.

Ukázka:

„Při hledání partnerky měl Mirek nastavené priority: věk partnerky, skvělý zdravotní stav její a její rodiny, rodinnou genetickou zátěž, také aby pocházela z úplné rodiny, i například dostupnost bydliště jejích rodičů – a to z toho důvodu, že chápal důležitost být blízko rodičů z hlediska jejích pocitů, hlavně při výchově dětí, nebo když nastane v rodině krizová situace, tak je blízkost rodičů velmi důležitá. Při prvním setkání si povídali o sobě, ale spíš povídal Mirek – o co mu vlastně jde, jaké důvody ho dovedly k tomu, že si vybírá životní partnerku takovým způsobem, jaký má cíl a jaké jsou jeho životní plány, aby vůbec věděly, kdo sedí naproti jejich stolu. Že to není jen o tom, že se mu líbí jejich tvářička. A když souhlasily s další schůzkou, bylo jasné, že pochopily, o co mu vlastně jde, a byly s tím srozuměny.“

„Ptal jsem se Mirka, jestli se ho slečny na schůzkách také tak vyptávaly na různé věci. Prý se ptaly, ale málo. Hodně se zaměřovaly na sexuální oblast, ale jinak otázky byly povětšinou obecné, možná, že se ptaly jen proto, aby vůbec nějakou otázku položily. Mirek se hodně vyptával na zdravotní stav jejich a jejich rodiny, ale směrem k němu se nevyjádřila žádná z nich.“

PDF stáhněte zde.

Předchozí článekNebojte se říkat pravdu
Další článekDosáhněte čehokoliv! Stačí změnit přístup
Petr Pacher
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.