Mega soutěž- Souběh rolí majitele a manažera

  757

  Dnešní článek vás bude směřovat na podcast, kterým vás provede Dr. Petr Pacher, obchodník, podnikatel, psycholog, přednášející na University of Applied Management, zakladatel této webové stránky.

  Jste ve vyšší pozici ve firmě, či majitelé firmy či na tyto pozice míříte? Tak tohle téma vás bude zajímat. Tento PODcast pojednává o souběhu rolí majitele a manažera firmy, kdy je člověk vtažen do nekončícího koloběhu operativní činnosti a nemá čas na kreativní činnost, vedení společnosti kupředu správným směrem. Dozvíme se více, jak se z tohoto stavu dostat právě v tomto PODcastu.

  Všechny naše podcasty mají velkou hodnotu, ale tento je něčím speciální. Nabízíme Vám účast v naší soutěži, kterou pořádá University of Applied Management. Vyhrává každý! Každý vyplněný dotazník  bude odměněn profesionální psychodiagnostikou v hodnotě 2550,- Kč od společnosti Intitute of Applied Psychology

  Hlavními cenami této soutěže jsou:

  EXCELLENT MANAGEMENT AND LEADERSHIP, MBA
  v hodnotě 363 000,- Kč– zakončeno udělením titulu
  BUSINESS EXCELLENCE, BBA
  v hodnotě 127 000,- Kč– zakončeno udělením titulu
  VYJEDNÁVEJTE JAKO ŠAMPION 
  v hodnotě 12 000,- Kč– naučte se vyjednávat
  DÁLE HODNOTNÉ CENY JAKO
  kamera, externí disk, publikace University of Applied Management a další…

  Chcete-li se zúčastnit, neváhejte a přejděte na první díl našeho podcastu a přiložený dotazník.


  Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a s pravidly soutěže.

  Předchozí článekJaroslav Pazucha, výrobní ředitel společnosti Siemens
  Další článekSouběh rolí majitele a manažera 1/3
  Petr Pacher
  Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.