Miroslav Zdražil | Dostal se na manažerský vrchol, následný sestup dolů bral jako úlevu

manažerský

Co když dojdeme až na manažerský vrchol? Kam jít dál? A jak naplno využít dlouholeté zkušenosti z manažerské pozice? Dnešním hostem podcastu Ryba smrdí od hlavy je Miroslav Zdražil, který řídil a dostal do kondice miliardovou firmu. Tu po dvou letech manažerování opustil a nyní se chce pustit do toho, co jej láká.

Časová osa

03:34 O závěrečné fázi ve firmě
06:28 Bilancování a nadhled
08:59 Kam se chce Miroslav Zdražil posunout dál?
13:37 O odchodu z firmy a vysoké laťce
18:14 O schopnosti vzdát se moci
21:38 Kým se Miroslav Zdražil stal

Více rozhovorů s inspirativními hosty najdete v rubrice podcasty.


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekJak vás přílišná přívětivost brzdí v osobním rozvoji?
Další článekJak se cítí muž v dnešní době feminismu?
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.