Naslouchám sobě, naslouchám tobě

Zdá se, že se ze světa vytratila základní lidská schopnost a potřeba – komunikovat. Narážíme neustále na neviditelné bariéry, kvůli nimž strádají vztahy s ostatními, ale i se sebou samým. O tom, proč již neumíme naslouchat sobě ani svému okolí a jak to změnit, jsme si povídali s dr. Janou Sládkovou.

Časová osa

00:00 – Úvod do tématu a představení dr. Sládkové
1:47 – Nejčastější komunikační problém
6:46 – Proč neumíme naslouchat a jak z toho ven
14:46 – Jak se naučit naslouchat
18:07 – Asertivní komunikace


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekOči jako zrcadlo duše: Jak využít sílu očního kontaktu
Další článekNaučme se být (znovu) sami sebou
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.