Tomáš Hrbáček z IReSoft – o firemní kultuře

1
94

Dnes nás poctil svou návštěvou velmi zajímavý host, kterým je dlouholetý klient Univerzity aplikovaného managementu a obchodník ve společnosti IReSoft, s.r.o., pan Tomáš Hrbáček. Vypráví o svých začátcích v IReSoft, kdy neměl v oblasti obchodování žádné zkušenosti, a přesto je dnes jedním z nejlepších obchodníků ve společnosti. Popisuje své setkání s panem Pacherem a jak toto setkání a studium na UAM změnilo jeho smýšlení a pohled na život. Poslechněte si příjemný rozhovor o překonávání překážek, bourání subjektivních limitů a o tom, jak je důležité koukat pod nohy a občas i zakopnout, abychom nakonec našli tu správnou cestu k úspěchu. 

0:21 Představení hosta a firmy IReSoft, s.r.o.
1:53 Počátek kariéry v IReSoft, s.r.o.
4:45 Jak studium na UAM mění pohled na sebe samého
13:45 Shrnutí posledního roku, „kým se Tomáš stal?“
19:30 Jak si nestavět limity a pracovat na sebedůvěře
21:46 Poselství na závěr

1 komentář

  1. “Limity jsou jen v naší hlavě” není správný výrok “Limity jsou v naší hlavě” je lepší, protože limity existují i mimo psychiku. Já neumím parkour, ale můžu trénovat a naučit se to, můžu překonat svoje dosavadní hranice a stát se obstojným traceurem (traceur je vyznavač parkouru).
    Pokud bych ale byl paraplegik, tak limit není v mojí hlavě, ale limit je fyzický.
    Pamatujte na to, že musíte rozlišovat, které hranice jsou překonatelné a které ne. Pak se můžete zaměřit na to, co dokážete.

NECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář
Prosím, vložte Vaše jméno