Tomáš Hrbáček z IReSoft – o firemní kultuře

1
111

Dnes nás poctil svou návštěvou velmi zajímavý host, kterým je dlouholetý klient Univerzity aplikovaného managementu a obchodník ve společnosti IReSoft, s.r.o., Tomáš Hrbáček. Vypráví o svých začátcích v IReSoft, kdy neměl v oblasti obchodování žádné zkušenosti, a přesto je dnes jedním z nejlepších obchodníků ve společnosti. Popisuje své setkání s panem Pacherem a jak toto setkání a studium na UAM změnilo jeho smýšlení a pohled na život. Poslechněte si příjemný rozhovor o překonávání překážek, bourání subjektivních limitů a o tom, jak je důležité koukat pod nohy a občas i zakopnout, abychom nakonec našli tu správnou cestu k úspěchu. 

00:21 – Představení hosta a firmy IReSoft, s.r.o.
01:53 – Počátek kariéry v IReSoft, s.r.o.
04:45 – Jak studium na UAM mění pohled na sebe samého
13:45 – Shrnutí posledního roku, „kým se Tomáš stal?“
19:30 – Jak si nestavět limity a pracovat na sebedůvěře
21:46 – Poselství na závěr

O čem je studium BBA?

Nezáleží na tom, jestli se ve sféře obchodu již nějakou dobu pohybujete, nebo jste se pro kariéru obchodníka rozhodli teprve nyní. To podstatné je, že chcete být skutečným profesionálem, který odvádí svou práci na špičkové úrovni. Tím ovšem není myšleno pouze přinášet firmě co nejvyšší zisk, ale najít a získat ty klienty, kteří nabízený produkt či službu opravdu ocení a obchodník tak získá cenná doporučení spokojených zákazníků při oslovování nových.

1 komentář

  1. “Limity jsou jen v naší hlavě” není správný výrok “Limity jsou v naší hlavě” je lepší, protože limity existují i mimo psychiku. Já neumím parkour, ale můžu trénovat a naučit se to, můžu překonat svoje dosavadní hranice a stát se obstojným traceurem (traceur je vyznavač parkouru).
    Pokud bych ale byl paraplegik, tak limit není v mojí hlavě, ale limit je fyzický.
    Pamatujte na to, že musíte rozlišovat, které hranice jsou překonatelné a které ne. Pak se můžete zaměřit na to, co dokážete.

NECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář
Prosím, vložte Vaše jméno
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.