Tomáš Hrbáček z IReSoft o firemní kultuře

Dnes nás poctil svou návštěvou velmi zajímavý host, kterým je dlouholetý klient essential college a obchodník ve společnosti IReSoft, Tomáš Hrbáček. Vypráví o svých začátcích v IReSoft, kdy neměl v oblasti obchodování žádné zkušenosti, a přesto je dnes jedním z nejlepších obchodníků ve společnosti.

Popisuje své setkání s panem Pacherem a jak toto setkání a studium na UAM změnilo jeho smýšlení a pohled na život. Poslechněte si příjemný rozhovor absolventa obchodního výcviku BBA o překonávání překážek, bourání subjektivních limitů a o tom, jak je důležité koukat pod nohy a občas i zakopnout, abychom nakonec našli tu správnou cestu k úspěchu. 

Časová osa

00:21 – Představení hosta a firmy IReSoft, s.r.o.
01:53 – Počátek kariéry v IReSoft, s.r.o.
04:45 – Jak studium na UAM mění pohled na sebe samého
13:45 – Shrnutí posledního roku, „kým se Tomáš stal?“
19:30 – Jak si nestavět limity a pracovat na sebedůvěře
21:46 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekMultilevel marketing aneb příležitost k letu i k pádu
Další článekVáclav Navrátil | Na osobní rozvoj není nikdy pozdě
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.