Jan Keprda z Astra Motor o jeho cestě

Dnešním velmi zajímavým hostem je podnikatel, posluchač Univerzity Aplikovaného Managementu, spolumajitel a spoluzakladatel firmy Astra Motor, Jan Keprda. Firma se zabývá výrobou speciálních obráběcích nástrojů a Jan nám bude vyprávět o vzniku firmy, jejím vývoji, také o úpadku a hledání cesty ven. Dále vypráví o uvědomění po seznámení se s Petrem Pacherem. Jaké to je pracovat s tatínkem ve firmě? O všech těchto tématech v dnešním podcastu padne řeč.

Časová osa

0:35 Představení hosta
1:05 Představení Astra Motor
3:09 Jaké byly začátky v Astra Motor?
6:15 Jak vznikla spolupráce se Siemens?
8:09 Seznámí s Petrem Pacherem
10:14 Otázka na téma „Uvědomění si že se musíš změnit ty“
13:47 Vyprávění o firemní kultuře
18:42 Podnikání s otcem ve firmě
20:30 Co plánujete v Astra Motor během pěti let?
25:24 Poselství nakonec


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekJiří Zíka #8 | Kafka
Další článekMluv se mnou a já ti povím, jaký jsi aneb komunikace a osobnost
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.