Rekonstrukce vlastní hodnoty

Psychologický zážitkový výcvik

Možná, že zatím pořádně nevíte, co si pod tímto názvem úplně představit, ale jedno vám můžeme slíbit - bude to zážitek již od prvního setkání. Psychologický zážitkový výcvik „Rekonstrukce vlastní hodnoty“ je vzdělávací program zaměřený na vás jako osobnost nejenom v profesním, ale především v osobním životě – rodinné, partnerské, osobní i pracovní vztahy a vztah k sobě samému a vaše zážitky.

Jak to probíhá?

 Čeká nás celkem 9 společných dopoledních setkání, ve kterých si projdeme témata jako identita a role, struktura procesu učení, emoce a potřeby, vnímání, porozumění a vytváření vztahů, nenásilná a konstruktivní komunikace, ego-obranné mechanismy, styly myšlení, rekonstrukce vlastní hodnoty, vyjednávání, prezentační dovednosti a mnoho dalších.

1. Seznámení

Vaše vize, cíle, představy, očekávání a také důvod proč jste se rozhodli pro toto studium – toto vše bychom od vás při prvním setkání rádi slyšeli. Poté vás seznámíme s harmonogramem studia, zahrajete si hru Get2KnowMe® a vyzkoušíte termogenní a koncentrační cvičení.

2. Extrakce zkušeností, identita a emoce

Podíváte se na rozdíl identity a role ve vašem životě. Naučíte se, jak se rozvíjet pomocí zkušeností a rozeznávat a pojmenovávat emoce. Budete rozvíjet svoji schopnost empatie a v neposlední řadě se naučíte škálovat emoce.

3. Emoce a vnímání

Rozeznávání a pojmenování emocí už zvládáte na sobě i na druhých – učíte se tedy vnímat druhé a nesoudit.

4. Porozumění, nenásilná a konstruktivní komunikace, vytváření vztahů

Naučíte se jednoduché techniky pro navození porozumění v pracovních i partnerských vztazích a kouzlo nenásilné a konstruktivní komunikace a možnosti jejího využití.

5. Nenásilná komunikace a Mindfulness

Rozšiřujete si poznatky o nenásilné komunikaci – potvrzování, aktivní naslouchání, vlastní pozorování, sdílení emocí a mnoho dalšího. Mindfulness – soustředění se sám na sebe a přítomný okamžik.

6. Nenásilná komunikace a rekonstrukce vlastní hodnoty

Učíte se další komunikační techniky jako je např. pohled do očí. Přiznejte se – jak moc je vám pohled do očí příjemný? Dále se v tomto setkání budete věnovat knize „Já“, která vás provede kompletní rekonstrukcí vlastní hodnoty.

7. Rekonstrukce vlastní hodnoty a ego obranné mechanismy

Projdete si cvičení týkající se rekonstrukce vlastní hodnoty, přiblížíte si metody ego obranných mechanismů a z tohoto setkání budete odcházet obohaceni o poznatky týkající se manipulace a toho, jak se jí bránit. A možná i toho, jak ji využívat ve svůj prospěch.

8. Prezentační dovednosti

Dozvíte se principy rozdílnosti ve vystupování, a to od malých, středních a velkých skupin až po konferenční skupiny lidí. Tady vás trochu „potrápíme“ a dostanete od nás téma závěrečné práce, která bude prezentována v následujícím posledním setkání.

9. Závěrečné setkání

Odprezentujete zadanou práci zaměřenou na téma rekonstrukce vlastní hodnoty a zhodnocení osobního posunu a nemine vás ani zpětná vazba od nás a vašich kolegů posluchačů.

Kdo vlastně jsme?

Na osobní rozvoj jsme experti. Výuka probíhá pod záštitou University of Applied Management a vychází ze stejných psychologických základů jako prestižní obory BBA, MBA nebo MSc.

Kde nás najdete?

Adresa:

Cejl 40/107, 602 00 Brno, budova C, 3. patro

E-mail:

studydep@uam.university

Telefon:

+420 606 603 966

Bez referencí by to nešlo...

Sami se můžeme vychválit třeba do nebe, důležitější ale je, co o nás říkají druzí

Kamila Sedláčková

Obchodní zástupce

Chtěla jsem na sobě pracovat a rozvíjet svoji osobnost a tento kurz mi přišel jako bezva způsob posunout se zase někam dál. Kurz mi umožnil uvědomění sebe sama a zpětně mi dochází význam některých událostí v minulosti.

Martin Kolář

Kouč

Psychologie je důležitou součástí mojí práce a stala se i podstatnou součástí mého života. Věděl jsem tedy, že kurz bude dalším užitečným stavebním kamenem toho, čemu se věnuji. Vnímání emocí u mě i u ostatních je teď pro mě daleko vědomější a obrovský přínos vnímám i v přijetí vlastní identity.

Anna Ziklová

Kouč

Zabývám se osobním rozvojem a myslím si, že každý člověk, který je na cestě osobního rozvoje, kurz uvítá a posune se zase o úroveň dál. Sama jsem teď odvážnější a otevřenější a cítím velkou změnu v komunikaci.

Petr Straka

Obchodní zástupce

Pozoruji na sobě uvolnění a pozoruji také, že spoustu věcí vnímám jinak než na začátku kurzu, všímám si více věcí. Na začátku kurzu jsem byl uzavřenější a víc ostražitý v tom, co říkám. Teď jsem uvolněnější, více otevřený.

Chci jít do toho!

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. Nebo nás můžete jen kontaktovat, zeptat se na detaily, případně se domluvit na osobním setkání, abyste zjistili, jestli je náš kurz opravdu tím pravým pro vás.

Rekonstrukce vlastní hodnoty

40 000 Kč bez DPH
Vypadá to jako hodně peněz, ale v porovnání s tím, o kolik se připravujeme tím, že neumíme pracovat s emocemi, komunikovat s ostatními a vlastně ani nevíme, co chceme, je to docela zanedbatelná suma.
  • 9 půldenních setkání ve skupině s lektorem
  • pravidelná komunikace a sdílení
  • poznávání vlastní identity
  • práce s emocemi
  • zlepšení komunikace