Souběh rolí majitele a manažera 2/3

Ne nadarmo se říká, že vše má své pro a proti.

Zdravíme všechny podnikatele, jednatele, ředitele, manažery, zaměstnance.

Pojďte se společně s panem Dr. Petrem Pacherem zastavit nad pozitivy a negativy předání firmy člověku přímo z firemního prostředí.

Jste vlastníkem a zároveň nejvyšším manažerem firmy a zjišťujete, že máte málo času na rodinu, koníčky, jinou práci, vlastně na cokoliv, co vás činí šťastnými? Není potřeba propadat panice, stresu nebo dokonce naštvání a frustraci. Tento podcast podrobně odkrývá úskalí i přínosy tohoto rozhodnutí. Jeden ze záporů vám odhalíme právě teď – čas. Váš čas, který bude potřeba investovat do výchovy budoucího nástupce.

Zkuste to rovnou, věnujte a investujte chvilku ČASU našemu podcastu, abyste v budoucnu získali takovýchto příjemných chvilek více.

V dalším díle, který vyjde 2.4. se budeme věnovat delegování svých kompetencí na externího člověka. Zůstaňte naladěni.

SOUTEŽ SKONČILA!


Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a s pravidly soutěže.

Předchozí článekSouběh rolí majitele a manažera 1/3
Další článekSouběh rolí majitele a manažera 3/3
Petr Pacher
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.