Souběh rolí majitele a manažera 3/3

Chcete dát šanci na vedení firmy externímu člověku? I toto je cesta.

Zdravíme všechny podnikatele, jednatele, ředitele, manažery, zaměstnance.

Cesta, před kterou je potřeba vše si pořádně promyslet. Samozřejmě by nebylo také od věci vědět klady a zápory této možnosti a další zajímavosti a tipy, které vám mohou pomoct na výpravě za rozhodnutím. Toto vše se dozvíte právě v našem podcastu. Objevte veškeré šťavnaté pro a proti předání firmy člověku z vnějšího prostředí. Vlastněte firmu, která funguje i s člověkem, který sice nevyrůstal ve vaší firemní kultuře, ale možná že právě díky tomu má firmě co nabídnout. 

Říká se „naše děti, naše budoucnost“. Co když ale vaše děti tíhnou jiným směrem a nemají zájem po vás převzít firmu?  Co když jste nenašli nikoho z vnějšího prostředí ani vnitřního prostředí firmy? Mohlo se stát, že veškeré pokusy o vytvoření nástupce ve vnitřním prostředí firmy selhaly. Možná máte obavy a nejistotu, a proto se vám nechce hledat ve vzdálených vodách.

Jste již unavení, jak po psychické, tak fyzické stránce a jednoduše si nevíte rady? Pro některé to bude třeba i šok, ale prodat firmu není hřích. 

Rozšiřte své obzory poslechnutím posledního dílu tohoto podcastu.

SOUŤEŽ SKONČILA


Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a s pravidly soutěže.

Předchozí článekSouběh rolí majitele a manažera 2/3
Další článekJak emocím porozumět a vyrovnat se s nimi
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.