Souběh rolí majitele a manažera 3/3

0
93

Chcete dát šanci na vedení firmy externímu člověku? I toto je cesta.

Zdravíme všechny podnikatele, jednatele, ředitele, manažery, zaměstnance.

Cesta, před kterou je potřeba vše si pořádně promyslet. Samozřejmě by nebylo také od věci vědět klady a zápory této možnosti a další zajímavosti a tipy, které vám mohou pomoct na výpravě za rozhodnutím. Toto vše se dozvíte právě v našem podcastu. Objevte veškeré šťavnaté pro a proti předání firmy člověku z vnějšího prostředí. Vlastněte firmu, která funguje i s člověkem, který sice nevyrůstal ve vaší firemní kultuře, ale možná že právě díky tomu má firmě co nabídnout. 

Říká se „naše děti, naše budoucnost“. Co když ale vaše děti tíhnou jiným směrem a nemají zájem po vás převzít firmu?  Co když jste nenašli nikoho z vnějšího prostředí ani vnitřního prostředí firmy? Mohlo se stát, že veškeré pokusy o vytvoření nástupce ve vnitřním prostředí firmy selhaly. Možná máte obavy a nejistotu, a proto se vám nechce hledat ve vzdálených vodách.

Jste již unavení, jak po psychické, tak fyzické stránce a jednoduše si nevíte rady? Pro některé to bude třeba i šok, ale prodat firmu není hřích. 

Rozšiřte své obzory poslechnutím posledního dílu tohoto podcastu.

Kromě podcastu jsme si pro vás připravili krátký dotazník. Jeho kompletním vyplněním se zúčastníte v naší soutěži o studium MBA, BBA a dalších cen! Vyhrává každý! Ceny naleznete ZDE


Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a s pravidly soutěže.

NECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář
Prosím, vložte Vaše jméno