Tajemství obchodu 2019

V minulém podcastu jsme nastínili téma, které bude probíhat na konferenci. 26. 3. 2019 proběhla za velmi hojné účasti 700 lidí.

Petr Pacher byl pozván jako speciální host a vedl workshop. Pod jeho zkušeným dohledem prošli účastníci psychologickou hrou Get2KnowMe®. Tato hra a následná panelová diskuze vzbudila obrovský zájem a za chvíli jsme byli zavaleni návštěvníky našeho stánku.

U nás na stánku jsme také kromě prodeje knih rozdávali letáčky, kterým se lidé zúčastnili v soutěži o studium u nás na univerzitě. Lidé také měli možnost získat psychogiagnostikou konzultaci od IAP a 90-ti minutovou konzultaci od University of Applied Management.

Pro vás, čtenáře psychologieprokazdeho.cz máme dobrou zprávu. Stále běží soutěž o studium u nás na univerzitě. Pokud jste majitelem firmy, manažerem, obchodníkem a toužíte po rozvoji firmy, rozvoje osobnosti, rozvoje prodejních dovedností, není lepšího řešení, než vyplnit přiložený dotazník. To vše se vám totiž může splnit.
Dále můžete vyhrát kurz vyjednávejte jako šampion, či další ceny jako kameru, powerbanku a naše publikace.

Neváhejte a vyplňte přiložený dotazník.

Předchozí článekTvorba kompetenčního modelu: definujte si, jaké chování od pracovníka očekáváte
Další článekMultilevel marketing aneb příležitost k letu i k pádu
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.