Učení v hypnóze

Lidé často mívají o učení se v hypnóze často přemrštěné představy. Nikdo vám nezaručí, že se za jedinou noc v transu naučíte mluvit plynně třemi cizími jazyky. Ani jedním. Ovšem je dokázán ten fakt, že člověk v transu dokáže mnohem lépe vnímat informace, které jsou mu předkládány. Zjistěte v tomto videu více o stavu hypnózy a její praktické využitelnosti v životě, třeba i v tom vašem!

Jiří Zíka pracuje jako psycholog již téměř 30 let. Své zkušenosti sbíral na různých klinikách a pracovištích. Od malička ho zajímalo téma hypnózy. Tento zájem byl prvotním impulsem pro studium psychologie, uplatňoval ji při práci s pacienty na klinikách, které prošel. Momentálně má svou vlastní praxi a tématu hypnózy se tak může věnovat naplno.

Předchozí článekMind set není o racionalitě, ale o prožitku
Další článekUmění improvizace
Lucie Strnadová
Ráda se ve svých článcích dotýkám témat, která se dotýkají každého z nás každý den. Předávám dál to, co jsem se naučila a učím se skrze toto předávání. Kromě článků píši i poezii, což považuji především jako osobní terapii, která vždy zafunguje. Jsem milovnicí přírody a dynamického klidu. Indiánské vnímání světa je mi bližší než naše evropská pouta. Miluji volnost, proud života a svoji práci.