Michal Jírů | Jaká je budoucnost investičního poradenství?

Hostem dnešního podcastu je pan Michal Jírů, posluchač Univerzity aplikovaného managementu, který se ve své doktorské práci rozhodl spojit oblast investic a aplikované psychologie. Škála profesních rolí, které pan Jírů zastává, je opravdu široká – vychovává produktové manažery a učí jejich poradce odvádět špičkovou práci v oblasti investování. Dále působí jako lektor odborného vzdělávání, kde připravuje investiční poradce na odborné zkoušky a také má svůj vlastní program vzdělávání.

V podcastu otevřeme témata o vzdělávání investičních poradců a jaké by mělo být jejich poslání. Může fungovat investiční poradce i jako kouč? Jaká je budoucnost finančního poradenství? Jak do hry vstoupí nové technologie? Poslechněte si inspirativní podcast nabitý informacemi a novým úhlem pohledu na profesi investičního poradce.

Časová osa

00:40 – Představení hosta
02:00 – Proč ho zajímá propojení aplikované psychologie a investic
04:52 – Jak investiční poradci získávají své klienty
07:30 – Současnost a budoucnost investičního poradenství
15:10 – Strategie zvládání stresu investora
21:05 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekJiří Zíka #17 | Co je to sugesce
Další článekJiří Zíka #18 | Může člověk hypnotizovat sám sebe
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.