Andrea Gembalová a Jarka Spolková | Psychologickým výcvikem k silné osobnosti

Dnešní speciální díl byl natočen u příležitosti zakončení již několikátého kola psychologického výcviku  Rekonstrukce vlastní hodnoty aneb Rekonstrukce identity, který zabezpečuje essential college.

Velmi úspěšně jej dokončily dámy Andrea Gembalová a Jarka Spolková a rozhodly se s vámi sdílet své autentické zážitky o tom, jak je tento výcvik v jejich dalším životě ovlivnil. Budeme si povídat nejen o tom, co jim to přineslo, ale jak je samotný výcvik vystavěn a co obecně posluchačům přináší a na jakých základech stojí. Jak těžké je vydat se za hranici komfortní zóny? Je osobní rozvoj povinný trend dnešní doby? Jak se oprostit od svého okolí a vrátit se k sobě?

Časová osa

01:05 – Představení hostů
03:05 – O čem je Rekonstrukce vlastní hodnoty
04:40 – Proč jste do výcviku vstoupily?
06:50 – Kým jste byli před nástupem do výcviku?
09:40 – Jak probíhala přeměna ve vaše současné já a kým dnes jste?
13:00 – Co vám dalo probírané téma Emoce?
15:55 – Co přináší téma Vytváření vztahů s ostatními?
18:20 – Téma výsledky aneb co to skutečně přineslo
25:40 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekDan Szabó, Michal Pospíšil, Petr Hvolka | Nebojme se podnikat
Další článekJiří Zíka #3 | Učení v hypnóze
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.