Dan Szabó, Michal Pospíšil, Petr Hvolka – Nebojme se podnikat

Dnešní podcast je výjimečný tím, že tu máme tři hosty. Velmi příjemný a inspirativní podcast natočil Petr Pacher s Danem Szabó, Michalem Pospíšilem a Petrem Hvolkou, kteří se pohybují v oblasti energetiky a plně se věnují svému společnému projektu Šetříme Občanům.

Jaké to je pracovat v terénu? Jaké to je pracovat na provize? Jaké to je začít podnikat v těch nejobtížnějších a nejvíce odmítaných typech profesí, jako jsou finanční poradci, makléři, pracovníci měnící energetického dodavatele? Není to jen o tom, co člověk dělá, ale o tom, jak to dělá. Poslechněte si inspirativní příběh studentů magisterského profesního vzdělávání MBA na Univerzitě aplikovaného managementu.

00:50 – Představení hostů
01:03 – Dan Szabó – obchodník manažer
01:56 – Michal Pospíšil – obchodník, který rozvíjí svůj tým
02:40 – Petr Hvolka –  manažerská činnost
06:00 – Jaké to je pracovat na provize vs. klasické zaměstnání
09:40 – Život podnikatele z hlediska jistoty příjmu
12:05 – Srovnání současné práce s minulostí
15:30 – Jaké hodnoty přinášíte lidem?
20:05 – Jakého člověka byste vzali do týmu?
24:20 – Jak vám v profesním životě pomáhá studium na UAM?
29:50 – Poselství na závěr

O čem je studium MBA?

Studium MBA Vám pomůže rozvíjet Vaši schopnost efektivně vést lidi i sebe sama k vysněnému cíli. Aby bylo pro vás studium MBA maximálně efektivní, je nutné, abyste měli svěřený tým, na kterém budete v průběhu studia aplikovat poznatky z výuky. Smyslem tohoto studijního programu není učit se suchou teorii, která je odtržena od reálného světa. Naopak, studium MBA si zakládá na udržení množství probírané teorie na minimum a většinu svého času a energie tak dáváte do praktického cvičení, které jediné Vám přinese skutečné výsledky a pokrok.

Předchozí článekVáclav Jašek – Vnitřní hodnoty a identita obchodníka
Další článekAndrea Gembalová a Jarka Spolková – Psychologickým výcvikem k silné osobnosti
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.