Václav Jašek | Vnitřní hodnoty a identita obchodníka

Dnešním hostem podcastu je pan Václav Jašek, současný posluchač bakalářského studia BBA na University of Applied Management a aktivní obchodník společnosti SMERO, kde univerzita úspěšně vzdělává již několikátou generaci obchodníků.

Podcast se soustředí na proměnu, kterou na sobě pan Jašek od začátku studia pozoruje a podělí se o praktické příklady, co mu studium doposud přineslo. Není to ale jen o obchodu, protože je důležité, umět pečovat také o sebe, na což se dnes často zapomíná. Poslechněte si inspirativní podcast o hledání a nacházení role a identity obchodníka a hlubšího smyslu v každodenním životě.

Časová osa

00:28 – Představení hosta
03:48 – Síla víry v moderní době
07:03 – Identita a role obchodníka – vím kdo jsem
11:45 – Jak prakticky aplikovat vision board také v osobním životě
16:18 – Proč se rozhodl studovat BBA i když měl obchodní výsledky i předtím
17:24 – Praktikování studijních poznatků v reálném profesním životě
18:45 – Jak ho změnilo studium a větší zaměření na péči o sebe
19:55 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekMirka Králíková | Jak se z šéfa stane obchodník
Další článekDan Szabó, Michal Pospíšil, Petr Hvolka | Nebojme se podnikat
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.