Mirka Králíková | Jak se z šéfa stane obchodník

Hostem dnešního podcastu je paní Mirka Králíková z firmy Pytlíčky s.r.o. V současnosti paní Králíková zastává několik významných rolí zároveň – výkonná ředitelka a vlastník firmy, a k tomu se rozvíjí jako posluchačka University of Applied Management, kde studuje bakalářský studijní program Excelentní obchodník. Dnešní podcast se zabývá výzvami, kterým čelí mnozí majitelé firem, a to je přijmout také roli obchodníka.

Poslechněte si příběh paní Králíkové, která se této výzvě postavila a stala se přesně tím obchodníkem, kterého její firma potřebovala. Jak jí v tom pomohlo studium BBA? A jaký je příběh firmy, která vyrábí obaly? Čím je tak výjimečná?

Časová osa

00:24 – Představení hosta
01:20 – Představení firmy Pytlíčky s.r.o.
03:20 – Příběh založení firmy, jejímž produktem jsou obaly
05:45 – Jak se z majitele stane obchodník
10:00 – Čím vyniká dobrý obchodník?
15:40 – Co vám studium BBA přineslo?
19:00 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článek(Ne)zištná láska nebo obchod?
Další článekVáclav Jašek | Vnitřní hodnoty a identita obchodníka
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.