Blanka Miličková | Budování neziskové organizace

Dnes si budeme povídat o tématu, jak se liší ziskový a neziskový sektor v souvislosti s tím, jak se cítí, chová a jak prožívá manažer takové organizace. Dnešním výjimečným hostem je Blanka Miličková, která pracuje v neziskovém sektoru a během let dokázala z pozice manažerky vybudovat a dostat do skvělé kondice pobytové služby pro seniory Domovinka Němčičky. Mimo to věnuje spoustu energie do svého osobního i profesního rozvoje na Univerzitě aplikovaného managementu.

Poslechněte si inspirativní podcast o budování smysluplného a úspěšného projektu od samotné nuly, o kouzlu radosti z vlastní práce a o návratu ke své vnitřní identitě.

Časová osa

00:50 Představení hosta
07:01 Jaké byly důvody úspěšnosti organizace?
09:25 Paralela ziskového a neziskového prostředí
12:32 Nečekané události v průběhu budování organizace
17:16 Čím je zařízení teď?
18:45 Kým jste dnes Vy?
21:05 Co se dělo při návratu k Vaší identitě.
26:38 Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekVyužijte příležitosti Instastories!
Další článekAssessment centrum a jeho přínos pro výběrová řízení
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.