Martin Ditmar – Jak se neupracovat k smrti

Speciálním hostem dnešního podcastu je Martin Ditmar, kterého máte možnost potkat 7. 11. 2019 v Brně na velké manažerské konferenci Kam kráčí management aneb ryba smrdí od hlavy. Za svůj život nasbíral zkušenosti jako málokdo, a to jak v pracovní sféře, tak v, dalo by se říci, neprobádané nadpozemské sféře, když strávil téměř 3 měsíce v kómatu. Práce je jeho vášeň, která jej málem zabila, ale která jej zároveň i probudila zpět do života. Bohaté pracovní zkušenosti získal v korporátní oblasti, kde působil 20 let, a to nejen v ČR, ale i ve střední a východní Evropě, dále při tvorbě vlastních projektů a v konzultačním byznysu. Poslechněte si neuvěřitelný příběh a načerpejte inspiraci do svých vlastních životů. Work-life balance skutečně není jen trend poslední doby.

00:50 – Představení hosta
06:00 – Nikdy nezapomínejme na selský rozum
07:00 – Přechod do oblasti konzultačního byznysu a působení v Rusku
09:00 – Srdcový projekt – Butikový hotel
12:40 – Práce jako nebezpečná vášeň – Jak se málem upracoval k smrti
17:00 – Probuzení po třech měsících v kómatu – konečně čas k zamyšlení
19:50 – Představujeme nový magisterský obor na UAM
22:17 – Poselství na závěr – měli bychom pracovat méně?

Využijte výhodné vstupenky EARLY BIRD (pouze do 30. 9.) a přijďte si poslechnout Martina Ditmara 7. 11. 2019 do hotelu Courtyard by Marriott v Brně naživo.

Předchozí článekJiří Zíka #11 | Trans
Další článekJiří Zíka #12 | Jak můžeme ještě hypnózu použít?
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.