Jiří Zíka #11 | Trans

Pozor, dnes se dostáváme ohledně tématu hypnózy k praktickým věcem. Z minulých videí vyplynulo, že hypnóza je skvělý pomocník při učení i při terapiích a dnes se dozvíme to, jak se do takzvaného transu dostat. Respektive, jakými způsoby se dá uvést do hypnózy druhá osoba. Tak nastražte uši, ať vám žádný ze způsobů neuteče!

Jiří Zíka pracuje jako psycholog již téměř 30 let. Své zkušenosti sbíral na různých klinikách a pracovištích. Od malička ho zajímalo téma hypnózy. Tento zájem byl prvotním impulsem pro studium psychologie, uplatňoval ji při práci s pacienty na klinikách, které prošel. Momentálně má svou vlastní praxi a tématu hypnózy se tak může věnovat naplno.

banner
Předchozí článekŘeč těla jako součást naší komunikace
Další článekMartin Ditmar | Jak se neupracovat k smrti
Ráda se ve svých článcích dotýkám témat, která se dotýkají každého z nás každý den. Předávám dál to, co jsem se naučila a učím se skrze toto předávání. Kromě článků píši i poezii, což považuji především jako osobní terapii, která vždy zafunguje. Jsem milovnicí přírody a dynamického klidu. Indiánské vnímání světa je mi bližší než naše evropská pouta. Miluji volnost, proud života a svoji práci.