Vojtěch Kracík | Jak může psychologický výcvik pomoci i vám?

V dnešním díle navážeme na předešlý podcast s Vojtěchem Kracíkem, studentem psychologického výcviku Rekonstrukce identity a obchodním konzultantem essential college. Minulý podcast rozšíříme o to, jak může psychologický výcvik pomoci kterékoli identitě.

V podcastu Vojtěch přiblíží, proč je podle něj nutné s výcvikem začít a jaké přínosy posluchači již v průběhu získávají. Dále probíhá diskuze o různorodosti identit v zážitkovém výcviku a pro koho je určen. Poslechněte si také reálný příběh z praxe a nenechte si ujít ani poselství na závěr. Toto vše a ještě více se dozvíte v dnešním podcastu.

Časová osa

00:41 Představení hosta
04:53 Peklo, kterým si Vojtěch prošel
16:55 Pro koho je určena Rekonstrukce identity?
25:52 Jak a komu výcvik pomáhá?
32:50 Jaké je složení účastníků výcviku?
40:03 Reálný příběh
46:32 Co by si posluchači měli odnést?


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekAssessment centrum a jeho přínos pro výběrová řízení
Další článekJiří Zíka #21 | K čemu je hypnóza nejčastěji prospěšná?
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.