Václav Navrátil | Na osobní rozvoj není nikdy pozdě

Dnešním inspirativním hostem je Václav Navrátil, který je jedním z nejlepších obchodníků ve společnosti SMERO, spol. s r.o. Tento podcast se zabývá tématem obchodování, vyjednávání, argumentace, ovlivňování, přesvědčování, a zkrátka všech kompetencí potřebných k tomu, aby člověk dokázal dojít nějaké dohody, ať už při řešení obchodních a firemních záležitostí, tak v životě obecně.

Pan Navrátil, který je úspěšným absolventem profesního oboru BBA na Univerzitě aplikovaného managementu, vypráví o počátcích své kariéry obchodníka a o tom, jak se člověk nesmí bát jít si za svým cílem, i kdyby to znamenalo investovat energii do svého rozvoje od úplného začátku ve zcela jiném oboru.

Časová osa

00:57 – Představení hosta
02:53 – Nebojte se změnit obor, aneb z policisty obchodníkem
05:15 – Od pěšáka ke generálovi – Jak je důležité znát procesy ve firmě a svého zákazníka
06:10 – Motivace k nástupu do studia – nikdy není pozdě
08:20 – Firemní kultura ve SMERO – srdcová záležitost
11:05 – Jak se stát úspěšným obchodníkem, i když jsem začínal v jiném oboru
16:00 – Jak vypadá běžný den obchodníka Václava Navrátila
19:29 – Jaký se rozdíl mezi top obchodníkem a lektorem, který učí ostatní, jak prodávat a vyjednávat?
25:51 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekTomáš Hrbáček z IReSoft o firemní kultuře
Další článekVyjednávání krok za krokem – Co je dobré vědět?
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.