Angažovanost a zodpovědnost

Výzvy číslo 3 a 6 jdou ruka v ruce: Angažovanost a odpovědný přístup: jak je u zaměstnanců rozpoznat, udržovat a rozvíjet

Angažovanost a zodpovědnost. Dvě často skloňovaná slova, ale co vlastně přesně znamenají v pracovním prostředí? A jak angažovanost u pracovníků poznat, podporovat a rozvíjet? To je téma nejen knihy Career book, ale taky dnešního podcastu s ředitelkou Institutu aplikované psychologie Michaelou Píškovou. Poslechněte si, jak zajistit, abyste do vaší firmy vybrali člověka, který bude skutečně angažovaný, jak tomu může dopomoct metoda Get2KnowMe a zjistěte, jakou roli v udržování angažovanosti hraje lídr.

Časová osa

0:00 – Představení hosta a tématu
1: 30 – Co je to vlastně angažovanost a zodpovědnost a jak takový pracovník vypadá?
7: 30 – Rozdíl v angažovanosti mezi novým a stávajícím pracovníkem
11:30 – Role lídra v udržování angažovanosti
16: 00 – Jak zjistit kondici člověka před tím, než nastoupí k vám do firmy
18:00 – Shrnutí


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekKomunikativnost
Další článekOrientace na výsledek
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.