Angažovanost a zodpovědnost

0
42

Výzvy číslo 3 a 6 jdou ruka v ruce: Angažovanost a odpovědný přístup: jak je u zaměstnanců rozpoznat, udržovat a rozvíjet

Angažovanost a zodpovědnost. Dvě často skloňovaná slova, ale co vlastně přesně znamenají v pracovním prostředí? A jak angažovanost u pracovníků poznat, podporovat a rozvíjet? To je téma nejen knihy Career book, ale taky dnešního podcastu s ředitelkou Institutu aplikované psychologie Michaelou Píškovou. Poslechněte si, jak zajistit, abyste do vaší firmy vybrali člověka, který bude skutečně angažovaný, jak tomu může dopomoct metoda Get2KnowMe a zjistěte, jakou roli v udržování angažovanosti hraje lídr.

0:00 – Představení hosta a tématu

1: 30 – Co je to vlastně angažovanost a zodpovědnost a jak takový pracovník vypadá?

7: 30 – Rozdíl v angažovanosti mezi novým a stávajícím pracovníkem

11:30 – Role lídra v udržování angažovanosti

16: 00 – Jak zjistit kondici člověka před tím, než nastoupí k vám do firmy

18: 00 – Shrnutí

Předchozí článekKomunikativnost
Další článekOrientace na výsledek
Petr Pacher
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo k psychologii a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména výzkumu v oblasti psychodiagnostiky, konverzační hypnózy a vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku.

NECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář
Prosím, vložte Vaše jméno