Angažovanost a zodpovědnost

0
57

Výzvy číslo 3 a 6 jdou ruka v ruce: Angažovanost a odpovědný přístup: jak je u zaměstnanců rozpoznat, udržovat a rozvíjet

Angažovanost a zodpovědnost. Dvě často skloňovaná slova, ale co vlastně přesně znamenají v pracovním prostředí? A jak angažovanost u pracovníků poznat, podporovat a rozvíjet? To je téma nejen knihy Career book, ale taky dnešního podcastu s ředitelkou Institutu aplikované psychologie Michaelou Píškovou. Poslechněte si, jak zajistit, abyste do vaší firmy vybrali člověka, který bude skutečně angažovaný, jak tomu může dopomoct metoda Get2KnowMe a zjistěte, jakou roli v udržování angažovanosti hraje lídr.

0:00 – Představení hosta a tématu

1: 30 – Co je to vlastně angažovanost a zodpovědnost a jak takový pracovník vypadá?

7: 30 – Rozdíl v angažovanosti mezi novým a stávajícím pracovníkem

11:30 – Role lídra v udržování angažovanosti

16: 00 – Jak zjistit kondici člověka před tím, než nastoupí k vám do firmy

18: 00 – Shrnutí

Předchozí článekKomunikativnost
Další článekOrientace na výsledek
Petr Pacher
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo k psychologii a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména výzkumu v oblasti psychodiagnostiky, konverzační hypnózy a vývoji nových metod pro vzdělávání formou výcviku.

NECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář
Prosím, vložte Vaše jméno
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.