Buďte o Vánocích nejen se svými blízkými, ale i sami se sebou

Období kolem Vánoc nás vybízí k tomu, abychom zpomalili. Na druhou stranu, opravdu to dokážeme? Domácí úklid, příprava večeře, návštěvy příbuzných… A naše mysl zůstává roztěkaná. O tom, jak na chvíli zpomalit doopravdy a být pro daný okamžik jen sám se sebou, si v dnešním podcastu povídali Petr Pacher s Danielou Kolomazníkovou.

Kromě podcastu jsme si pro vás připravili krátký dotazník, zajímá nás totiž vaše zpětná vazba.

Každý, kdo dotazník vyplní se účastní v soutěži o ceny v hodnotě 29.000,- Kč! Soutěžíme například o roční vstup do posilovny ZDARMA, luxusní obchodní tašku a další. Kompletní seznam cen naleznete v dotazníku.

CHCI PŘEJÍT K DOTAZNÍKU

Platí do 15. 1. 2020!

Tento projekt pořádá projekt Mistr Obchodu

Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a s pravidly soutěže.

Předchozí článekKomunikace: Jak komunikovat smysluplně
Další článek21 cen a navíc psychodiagnostika zdarma pro každého
Petr Pacher
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.