Dan Slavík | Byl jsem „v lese“, ale našel jsem sám sebe

Dan Slavík je úspěšným absolventem studijního oboru BBA – Excelentní obchodník a psychologického výcviku Rekonstrukce identity, které jsou dnes spojeny v profesním vzdělávacím programu Psychologie obchodu, BBA. Přesto tomu není tak dávno, co byl dle svých vlastních slov „v lese“ a stav jeho psychiky se odrážel i v jeho kariéře. V podcastu jsme si s Danem povídali o jeho cestě k nalezení vlastního já, o skloubení osobního rozvoje s tím pracovním i o následování vlastního snu. Věříme, že Danův příběh bude velkou inspirací nejen pro ty, kdo hledají sami sebe, ale i pro všechny ostatní, kdo se chtějí postavit na vlastní nohy a třeba založit vlastní firmu.

Časová osa

00:30 – Představení hosta
02:07 – Kým byl Dan, než se rozhodl pro radikální transformační změnu
03:10 – V jakém systému to žijeme? Proč se ztrácíme v lese?
07:35 – Jaké bylo spojit osobnostní rozvoj v kurzu Rekonstrukce vlastní hodnoty a profesní rozvoj při studiu BBA Excelentní obchodník
08:40 – Posun po osobnostní stránce: Jak otevřít nejen oči, ale všechny smysly
10:50 – Jaký nastal u Dana posun po profesní stránce?
13:30 – Jak vlastně podnikat? Může nám pomoci škola?
17:02 – Na život svých snů si nenašetříte, ale potřebujete na něj vydělat
20:19 – Lze jít jen jednou cestou, tedy buď osobního, nebo profesního rozvoje?
24:48 – Kým se Dan stal a jaký má pro posluchače vzkaz
25:10 – Poselství Petra Pachera na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekMetakomunikace, aneb mluvení o mluvení
Další článekEmoční výzvy v partnerství aneb Upřímnost nade vše
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.