Jiří Halousek z IReSoft – Jak být v roli majitele firmy přirozeně šťastný a spokojený

0
68

Tento podcast se zabývá tématem, jak být v roli majitele firmy přirozeně šťastný a spokojený a jak umět naplňovat své role a tím žít svůj sen. Hostem pana Pachera je pan Jiří Halousek, majitel a výkonný ředitel firmy IReSoft, kterému se podařilo zavést zdravé a správné fungování firmy a vypráví nejen o transformaci, kterou sám prošel, ale i o tom, jak se mu úspěšně podařilo změnit uvažování celé firmy. Ve vzduchu tohoto inspirativního podcastu visí otázka, zda je skutečně nutné čekat na nějaký silný a mnohdy negativní externí impuls k tomu, aby člověk přehodnotil své vnímání světa a započal svou vlastní transformaci. Cítíte, že potřebujete pomoc na cestě k vlastnímu uvědomění a vytoužené změně? Inspiraci můžete najít v příběhu pana Halouska.

0:21 Představení hosta
2:30 Kým byl pan Halousek a firma IResoft před úspěšnou transformací – má být majitel centrálním mozkem firmy?
5:43 Co pana Halouska donutilo vyjít ze své komfortní zóny? Může brzdit růst firmy sám majitel? Rozdíl úhlu pohledu “já a můj IResoft” vs. “my a já, který je tu pro vás”
7:35 Na co pan Halousek narazil při začátcích transformační změny?  Jak probíhalo přenesení nového pohledu do firmy a jak bylo přijato?
10:02 Šéf jako kouč. Může to fungovat?
12:40 Jak probíhal proces celé změny a jaké kroky k postupné transformaci vedly?
15:05 Jakou roli hrála v této radikální firemní transformaci Univerzita aplikovaného managementu?
20:33 Shrnutí, co se pan Halousek během transformace naučil
23:15 Poselství pana Halouska na závěr
26:27 Přání pana Pachera posluchačům

NECHAT ODPOVĚĎ

Prosím, vložte Váš komentář
Prosím, vložte Vaše jméno