Brzobohatý a Navrátil | O vzdělávání obchodníků

Hosté dnešního podcastu jsou u nás již známé firmy, tedy Radek Brzobohatý a Václav Navrátil z firmy SMERO, kde jsou oba nejen na pozicích nejlepších obchodníků, ale nově zde působí také v nových rolích interních lektorů. Ve společnosti SMERO vzdělává Univerzita aplikovaného managementu již 4 generaci pracovníků a Radek s Václavem se po úspěšném obchodním výcviku BBA rozhodli pokračovat v dráze interních lektorů. Dnes jim již můžeme blahopřát, protože prošli a úspěšně zakončili i tuto náročnou zkoušku. Poslechněte si jejich příběh o tom, jak v sobě dokázali objevit skryté nadání pro komunikaci, posílili svou identitu obchodníka a dostali inspirativní nakopnutí a touhu po dalším vzdělávání a osobním rozvoji.

Časová osa

01:20 – Představení hostů
03:20 – Co výcvik lektora oběma hostům přineslo
06:42 – Narušení zóny komfortu v podobě náročného profesního studia
11:50 – Proč by dnes každá firma potřebovala mít svého interního lektora
16:48 – Jaké společné znaky najdeme u těch nejúspěšnějších obchodníků
21:10 – Jaké typy obchodníků by se nejvíce potřebovaly rozvíjet
24:50 – Jaké jsou vaše plány na příští rok?
26:55 – Poselství na závěr


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekJiří Zíka #15 | Hypnóza a závislost
Další článekPsychosomatika, aneb když za nás mluví tělo
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.