Michal Smetana | O kontinuálním růstu firmy, firemních hodnotách i o zaměstnávání zdravotně znevýhodněných

S Michalem Smetanou ze Smera jsme si povídali o tom, jak dokázal od nuly vybudovat prosperující firmu, která je dnes jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu kancelářských potřeb, o důležitosti budování zaměstnanecké loajality prostřednictvím komunikace smyslu a hodnot firmy a také investicí do vzdělávání zaměstnanců. Mezi nimi je mimochodem vysoké procento těch, kteří jsou nějakým způsobem zdravotně znevýhodnění.

Časová osa

00:48 – Představení hosta – Michal Smetana a Smero
04:06 – Růst firmy spočívá v lidech
14:00 – Náhradní plnění a práce se zdravotně znevýhodněnými
18:32 – Plány do budoucna a správný výběr obchodních partnerů
21:50 – Optimalizace procesů, stabilizace firemní struktury


Začněte se rozvíjet ještě dnes!

Studium MBA vám pomůže zlepšit si své manažerské dovednosti.
Studium BBA vám pomůže naučit se prodávat, vyjednávat, přesvědčovat a ovlivňovat.
Kurz Rekonstrukce identity vám pomůže navrátit sami k sobě, zvládat lépe stres, navazovat zdravé vztahy a naučit se ozdravovat ty nezdravé.

banner
Předchozí článekLžu, tedy jsem
Další článekPozitivním myšlením ke hvězdám aneb mysl jako nástroj realizace
Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.