Předání cen z vánoční soutěže

  Ve vánoční soutěži jsme soutěžili o hodnotné ceny, mezi nimiž byla i kamera do auta a powerbanka. 5.3. budeme spouštět novou soutěž kde se bude hrát o studium MBA, BBA a další ceny v celkové hodnotě převyšující 500 000,- Kč.

  Čtěte níže o čem bude další soutěž!

  Gratulujeme výhercům z vánoční kampaně! Přinášíme vám krátký video rozhovor a pár fotek! Paní Jana přijela pro výhru až z Olomouce! Cestou domů jí bude dělat společnost Záznamová kamera do auta MIO MiVue 366.

  Koukněte se na předání ceny:

  Druhá paní Jana z Brna si u nás vyzvedla Powerbanku. Ta jí bude doprovázet na dlouhých procházkách s kočárkem. I zde se pro výhru najde využití!

  Hlavním účelem těchto soutěží je poznání vás, čtenářů tohoto portálu. Chceme vám přizpůsobit články a podcasty tak, abychom vydávali pouze hodnotný obsah.

  Dne 5.3. vyjde podcast na téma „Souběh rolí manažera a majitele firmy“. U něj naleznete přiložený krátký dotazník, jehož vyplněním se zúčastníte v soutěži. Poslech podcastu i vyplnění dotazníku je zcela zdarma.

  Hrajeme o následující ceny:
  EXCELLENT MANAGEMENT AND LEADERSHIP, MBA
  v hodnotě 363 000,- Kč– zakončeno udělením titulu
  BUSINESS EXCELLENCE, BBA
  v hodnotě 127 000,- Kč– zakončeno udělením titulu
  VYJEDNÁVEJTE JAKO ŠAMPION 
  v hodnotě 12 000,- Kč– naučte se vyjednávat
  DÁLE HODNOTNÉ CENY JAKO
  kamera, externí disk, publikace University of Applied Management a další…

  Stejně jako u vánoční soutěže dostane každý kdo vyplní dotazník profesionální psychodiagnostikou v hodnotě 2550,- Kč od partnerské společnosti Intitute of Applied Psychology

  Co dělat teď?

  Zůstaňte naladěni. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu. Jakmile soutěž spustíme, budete o ní vědět jako první!

  banner
  Předchozí článekJak emocím porozumět a vyrovnat se s nimi
  Další článekPrvní krok ve zvládání výzev? Rozhodnutí jim čelit!
  Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.