Jiří Zíka #7 | Jak poznáme, že je člověk hypnabilní?

V dnešním videu se dotkneme přímo praxe. Záleží na každém člověku, jak moc je hypnabilní a jak snadno ho tedy lze uvést do hypnotického stavu. Co to vlastně hypnabilita je a jak lze změřit míru hypnability u ostatních lidí? Pojďte si s námi rozšířit své obzory, další video s panem Zíkou je tady!

Jiří Zíka pracuje jako psycholog již téměř 30 let. Své zkušenosti sbíral na různých klinikách a pracovištích. Od malička ho zajímalo téma hypnózy. Tento zájem byl prvotním impulsem pro studium psychologie, uplatňoval ji při práci s pacienty na klinikách, které prošel. Momentálně má svou vlastní praxi a tématu hypnózy se tak může věnovat naplno.

banner
Předchozí článekJiří Šedek | O obchodníkovi 21. století
Další článekOrganizační kultura – Identita Vaší firmy
Ráda se ve svých článcích dotýkám témat, která se dotýkají každého z nás každý den. Předávám dál to, co jsem se naučila a učím se skrze toto předávání. Kromě článků píši i poezii, což považuji především jako osobní terapii, která vždy zafunguje. Jsem milovnicí přírody a dynamického klidu. Indiánské vnímání světa je mi bližší než naše evropská pouta. Miluji volnost, proud života a svoji práci.